بالاخره تموم شد

بالاخره دیروز کار دندونهای شایان خان تموم شد و آقای دکتر رضایت دادند و اعلام کردند که سه تا دندون رو باهم ترمیم و عصب کشی کردند و یه دندون رو هم پر کردند تا وقتی که اگر اذیت کرد بکشنش!

 

و با تخفیف اون یه دندون که مفتی حساب کردند ۳۴۰ هزار تومان گرفتن (البته به ما بازهم تخفیف دادن چون یه جورای باهاش آشنا شده بودیم!)

ولی شایان طفلک یک ساعت تموم زیر دست دکتر بود و هنوز برای ما سوال که آقای دکتر با چه روشی میتونه بچه شیطونی مثل شایان رو اونطور ساکت و بی صدا نگه داره؟

گاهی شک میکنیم و میگیم نکنه از داروهای بیهوشی یا بی حسی کلی استفاده کنه؟ البته به هر حال تموم شد و هرچی بود به نفع شایان خان شد و حالا اگه از این به بعد مسواک بزنه و مراقب دندوناش باشه دیگه لازم نیست این سختی ها رو تحمل کنه.

بعد از دندون پزشکی ما تصمیم گرفتیم ماشین رو بشوریم اما یه الاغ تو یه کوچه باریک با پرایدش همچین شاخ به شاخ اومد که ما داشتیم میرفتیم تو جوب! و وقتی هوژم بهش گفتم الاغ این چه رانندگیه سریع میخواست پیاده شه و دعوا کنه و منهم کم نیاوردم و میخواستم پیاده شم که شایان جون از گردن من آویزن شد و گفت بجون خدا دعوا نکن بابا !!!  و همینطور داد میزد من مونده بودم که جواب اون راننده الاغ رو بدم یا شایان رو آروم کنم و مامانی هم در ادامه شروع به شماتت من کرد که چرا با مردم دعوا میکنی و الی آخر ...

خلاصه روز رو خوب شروع کردیم اما خیلی بد و فاجعه بار تموم شد!! یه چیزی در حد یه موقع هایی! حالا شایان خان تو مهد و نق میزد که بابا مربی ژیمناستیک پاهام رو میکشه بهش بگو اینکار رو نکنه پاهام درد میگیره و هرچی من توضیح دادم که این برات خوبه و بدنت نرم میشه قبول نمی کرد و خیلی دمق بود و تا سه چهار بار باهم خدافظی کرد و دوباره برگشت!!

اما امروز ما مسابقه فوتبال سالنی داریم از ۱۰ نفر تا الان فقط سه نفر حاضریم که منهم کفش نتونستم بخرم! حالا نمی دونم تیممون چه خواهد کرد!

/ 0 نظر / 11 بازدید