شایان و چهارمین جلسه دندانپزشکی/ سوغات باران / سرزمین عجایب

چند روز پیش که شنبه  بود آقا شایان رو بردیم دندانپزشکی که کار ترمیم دومین دندونش رو تموم کنیم این بار مامانش هم اومده بود.

ما برای شایان کارتون بن تن و جایزه لپ لپ و شیر موز خریده بودیم وقول داده بودیم شب ببریمش سرزمین عجایب.

متاسفانه دکتر رونده که کار ترمیم رو انجام می داد اونقدر با بد اخلاقی و خشونت و بی ادبی کار کرد و گریه شایان رو درآورد که اعصابمون خورد شد و تازه آخر سر هم گفت دیگه پیش من نیایید!!

و ما هم از دست اون شکایت کردیم. اما نمیدونم چرا بعضی ها اینقدر خودخواه و بی ادب هستند. من فکر میکردم جای دیگه ببرم خوبه اما همکارمون نزدیک به دویست هزار تومن خرج دندونش کرده ولی بازهم راضی نیست و چند روزیه که لثه اش عفونت کرده نمی دونم چرا پزشکان ما هم مثل تعمیر کارهامون شدند و اصلا حساب کتاب و  تعهد ندارن فقط پول میتراشن و کار رو بدتر میکنن!

کافی همین الان برین دکتر یه پاکت دارو و آزمایش و ... براتون ردیف میکنن با هزار تا مریضی...

اما شایان خان از جشن باران برگشت و کلی فیلم و عکس از مراسم جشن باران خانم آورده که تو مجلس گل سر سبد همه خود شایان خان خوش تیپ بود که ماشاا.. خیلی هم تو چشم بود و ما مجبور شدیم همش اسفند دود کنیم.

البته معلوم که دومین نفر که گل سر سبد بود کی بود!!چشمک

اشتباه نکنید من نبودم مامانش بود. ما چند تا عکس خوشگل از باران و شایان و مراسم جشن داریم که با عکس های سرزمین عجایب و دوندونپزشکی شایان باهم میذاریم تو وبلاگ شایان یکی یه دونه!

شایان در سرزمین عجایب / تیراژه پونک اشرفی اصفهانی

دیشب شایان خان تا ساعت 12 تو سرزمین عجایب کلی بازی کرد و سه تا ماشین برنده شد و من هم دوتا عروسک خوشگل جاسوییچی و مامانش هم یه عروسک خوشگل  و بزرگ صورتی رنگ . البته اگر من کمی دقت می کردم 4 -5 تا عروسک دیگر هم برنده میشدم اما نمی دونستم کدوم دکمه رو بزنم!

شایان خان خیلی خوب و عالی رانندگی میکرد و تو موتور سواری از همه جلو زد و برنده شد تازه اکثر بچه ها از شایان بزرگتر بودند.

من و مامانش هم رفتیم ماشین کوبنده سوار شدیم و چون کمی خلوت بود یک بار هم مجانی سوار شدیم.

و برای اولین بار ما هم کمی بازی کردیم چون شایان رفت تو سرزمین بازی که خیلی جالب بود و یک ساعتی از در و دیوار و آبشار و سرسره بالا و پایین رفت.

تازه به به دختر 3-4 ساله هم گیر داده بود که هر جا من میرم بیا و آخرش هم که اون بالای سرسری بزرگ نیومد کلی سر وصدا راه انداخت.

/ 0 نظر / 25 بازدید