سفر مجانی ولی پر هزینه

چند روز دیگه ما به یک سفر تقریبا ده روزه به مشهد میریم البته این سفر با هتل و غذای مجانی همراهه اما رفت و آمد و گردش های داخل استانی و یه سفر کوچولو به شمال تو دل این سفر دست کم ۵۰۰ هزار تومن برامون خرج خواهد داشت اما ما تو این بلبشو و شلوغی تصمیم گرفتیم بریم و بی خیال همه داستانها!

فعلا که دوباره کارامون گره خورد و کمی درآمدمون پایین رفت و هنوز هم نتونستم کار جایگزین مناسبی پیدا کنم و با حال و روزی که من میبینم و دوستان بی خاصیت فکر می کنم اتفاق خاصی نیفته!

راستی یه چیز جالب اینکه شایان خان دو شبه گیر داده که منو سحر بیدار کنیم میخوام روزه بگیرم ! راستش اصلا باورم نمی شد چون منهم بچه بودم یه همچون احساسی داشتم فکر میکنم احساس غیبت از یک مراسم جالب بچه رو متامیل به بیدار شدن میکنه !

البته دیشب من یادم بود اما دلم نیومد صداش کنم ! خودش سفارش کرده بود حتی تو صورتش آب بریزم تا بیدار شه که بعدا درگوشم گفت نمی خواد آب برزیزی فقط باند صدام کنه!!!

امروز صبح که فهمید بیدارش نکردم حسابی گریه کرد و حالا تصمیم دارم امشب سحری حتما بیدارش کنم !

خیلی دوس دارم شایان رو تو یه رشته ورزشی مناسب بفرستم تا برای خودش قهرمانی بشه اما تمام کلاس های معتبر تو محدوده طرح ترافیک هستن و این برامون یه معضل شده مثل خانه تکواندو ؛ خانه جودو ؛ فدارسیون شطرنج و ...

شب های قدر هم که گذشت امیدوارم سرنوشت خوبی برامون رقم بخوره و همه به خواسته های معقولشون برسن .

بابا فردین

/ 0 نظر / 13 بازدید