دور زدن در ایران

دو ماهی میشه که یه کار جدید گرفتم و از اول هم قرار بود این کار رو به همراه تیم کارشناسی که معرفی کرده بودم راه بندازم اما طبق عرف معمول تو ایران عده ای کوتوله !! ما رو دور زدن و با کمک رؤسا خودشون کار رو راه انداختن و بعد از من دعوت به کار کردن در حین کار هم قرار شد نحوه اداره کار بین ما سه نفر تقسیم بشه که بازهم عده ای با هم تیم شدند و باز ما رو دور زدن و خودشون همه کاره شدن و جالب اینکه نه سواد دارن نه تخصص فقط زبون و زرنگی و باند بازی!

حالا هم کم کم دارن نیروهای خودشون رو وارد می کنن و فک کنم چند هفته بعد هم کلا ما رو فید کنن!!

آدم های که میگم دنیاشون فقط به اندازه میزی که پشتش میشینن و میخوان به هر قیمتی اون رو حفظ کنن وبارها بر سر این نوع میزها همه کاری کردن!

البته من در حال تغییر روند کاریم هستم و خیلی نمی خوام تو این کار بمونم و شاید خودم خیلی زودتر از این ها از این کار جدا شدم فقط منتظرم یکی دو اتفاق خوب بیفته تا ببینم میشه یا نه !

امروز روز دهم ماه رمضان و من برای دومین باره که بدون سحری روزه گرفتم و احساس بهتری دارم شاید بخاطر سبکتر شدن ولی کلا تو این ماه گرم روزه گرفتن کم سخته

مامانی هم امروز دو تا دندون دیگش رو ترمیم کرد ولی خیلی میناله که دندونش بیشتر درد میکنه و چند روز دیگه هم جراحی فک داره برای کشیدن دندون عقلش !

شایان خان هم که شنبه واکسن تکمیلی 6 سالگیش رو زد و دو سه روزی خیلی حالش بد بود و کلاس اسکیت شنبه و دوشنبه اش رو نرفت و مامانی هم دیروز هول شده بود و رکاب ماشین رو کمی سابونده بود تو جدول باشگاه انقلاب

حالا قراره کارت عضویت بگیریم و راحت بریم و بیایم و مجبور نشیم 6 هزار تومن نفری ورودیه بدیم

/ 0 نظر / 9 بازدید