بهترین هدیه تولد شایان

تو روزهاییکه من و مامانی از سر گرفتاری های خود ساخته و تنبلی و روزمرگی داریم تولد شایان رو عقب میندازیم  , دیروز تو مهد کودک متین صدری به مناسبت تولد شایان یک هدیه خیلی زیبا داد که شاید برای شایان بهترین و غافلگیر ترین هدیه باشه !

متین صدری یه ساعت مچی بن تن سبز رنگ به شایان هدیه داد و شایان خیلی خوشحال اون ساعت به من و مامانش نشون داد.

راستش وقتی ما برای خوشحال کردن شایان و کمی هم خودمون تو هفته تولد شایان به زیبا کنار رفتیم متین صدری و چند تا دوست دیگه شایان هم اونجا بودن و خبردار شدن که روز تولد شایان در این هفته است و حالا اون خواسته هدیه شایان رو بده.

البته ما قصد داریم چهارشنبه همین هفته تو مهد کودک جشن تولد بگیریم و احتمالا پنجشنبه هم تو خونه تولد بگیریم و به احتمال زیاد فامیل ها بیان.

من خودم میخوام برای شایان یک کره زمین بزرگ بخرم البته اگر پیدا کنم. اخه شایان خیلی سوالات جغرافی میپرسه و اگر بشه مامانش هم یک جفت کفش اسکیت.

البته میخواستم تلسکوپ و میکروسکوپ هم بگیرم اما فکر کردم شاید کمی زود باشه . البته در کنار اینها چند تا اسباب بازی دیگه هم خواهیم خرید!

شاید سالها بعد که شایان این مطالب رو بخونه خیلی براش جالب باشه البته اگر تا اون موقع این وبلاگها و بلاگر ها وجود داشته باشن! چون تو این مملکت هیچ چیز ماندنی نیست!

/ 3 نظر / 20 بازدید
مهدي

ترجمه انگليسي به فارسي: englishpersiantranslator@gmail.com

مامان شایان

سلام. تولد گل پسرمون مبارککککککک[گل][لبخند] خوش به حالش از این کادوهای قشنگی که میگیره[لبخند] باشید و خوش باشید

مامان شایان

سلام آدرس وبلاگ ما تغییر کرد. ممنون میشیم با آدرس جدید ما رو لینک کنید http://shayan88.blogfa.com/