جشن تولد شایان در مهد

بالاخره امروز شاخ غول رو شکستیم  و جشن تولد شایان رو در مهد گرفتیم   البته الان که من این مطالب رو می نویسم مامان خانمی در حال تزیین کلاس شایان  (نسترن) هست و شایان و دوستاش در حال صرف صبحانه.

 

حالا چرا شاخ غول !! چون یک بار تولد شایان مصادف شد با عروسی دختر دایی مامانش و ما نتونستیم بگیریم هفته بعد مصادف شد با مکه رفتن مادر بزرگ و عمه و دایی  و هفته بعد تقریبا با برگشت اونها و بازهم هفته پیش که مربی مهد زنگ زد و گفت این هفته نگیرید و هفته بعد بگیرید !!

خلاصه دیشب با دوندگی تمام و خوش شانسی شایان تونستیم کیک و میوه و شیرینی و تزینات و کادو دوستاش و خودش و ظروف یکبار مصرف رو بگیریم  و دوربین ها رو شارژ کنیم و امروز صبح هم آخرین قلم باطری مخصوص دوربین عکاسی رو بخریم و شایان رو هم حموم بریم تا سرو مرو و گنده بیاد تو جشن تولدش تو مهد.

این آخرین سالی که شایان مهد میره و باید سال بعد بره پیش دبستانی.

ما کادوهایی هم برای بچه ها تدارک دیدیم  .

اونطور که مامانی میگه مثل اینکه تعدادی از بچه ها برای شایان کادو هم گرفتن. حالا باید دید چی میشه البته من و مامانش یک کادو که حروف و اعداد مغناطیسی فارسی با طرح بن تن هست رو براش گرفتیم  ولی چیزی که بیشتر از همه چیز غافلگیرش خواهد کرد کارتون بن تن جدیده که دیشب قایمکی براش گرفتم تا امروز حسابی خوشحال بشه چون عشق شایان بن تن!!

بابا فردین

/ 0 نظر / 12 بازدید