دردسرهای ثبت نام کلاس های شایان

دیروز من شیفت دومم رو واگذار کردم و با مامانی و شایان خان راه افتادیم تو آموزشگاههای زبان و باشگاههای ورزشی تا بتونیم یکی دو تا کلاس خوب برای شایان پیدا کنیم  تا اینجا کلاس شطرنج و زبان قطعی شده اما من خیلی دلم میخواد یه کلاس ورزشی هم براش پیدا کنم .

 

مشکل اساسی جفت و جور کردن این کلاس هاست که چطور بشه تو یه منطقه نزدیک به محل کار مامانی و در یه مقطع زمانی مثلا از ۴ تا ۸ شب دو سه تا کلاس رو بره.

چیزی که خیلی کمیابه کلاس های ژیمناستیکه که نمیشه پیدا کرد و ظاهرا باید حضوری بریم مجتمع های ورزشی رو بپرسیم.

چند وقت پیش مجموعه ورزشی انقلاب ثبت نام پانسیون ورزشی تابستونی رو شروع کرده بود اما چون شایان ۵ سالش بود قبول نکردن و گفتن از ۷ تا ۱۰ سال میپذیرن. اما شایان اونجا یه تست پزشکی ورزشی داد که همه حیرت زده شدن چون بالاترین امتیاز رو تو تمام شرکت کنندها داشت و مسئول مربوطه گفت شایان خان دست های خیلی قوی داره و اگر تو یه رشته ای مثل بوکس و ... بصورت حرفه ای ثبت نام کنه حتمن قهرمان میشه.

تا حالا همه میگفتن شایان خیلی باهوشه اما الان فهمیدیم که قدرت بدنی بالایی هم د اره و خدار شکر کاملا به درد ورزشکاری میخوره راستش من خودم تو مجموعه ورزشی انقلاب دیدم که اغلب بچه ها یا بشدت لاغر بودن یا خیلی چاق و یه تعدادی هم کج و کوله بودن و  این موضوع رو پزشک ورزشی هم گفت .

شایان خان علاوه بر اینها نقاش ماهری هم هست و از قدرت تخیل بالایی برخورداره و کلی هم تو داستان سازی و داستان سرایی مهارت داره

/ 0 نظر / 22 بازدید