جشن شکوفه ها - اولین روز مدرسه شایان

امروز شایان خان برای اولین بار رفت به مدرسه البته نصفه نیمه و فقط تا ساعت 11 بعنوان جشن شکوفه ها!

اما مدرسه رفتن شایان خان : ساعت 6 بح بیدار شدیم و خوش شانس بودیم که شایان دیشب ساعت 8 خوابید و تا صبح بیدار نشد و وقتی ساعت 6 خودش بیدار شد خیلی خوش اخلاق و مهربون و سرحال بود

ما دیشب مثل پریشب نایی داشتیم و دوتا کارگر آورده بودیم که میلگردهای آرک آشپزخونه رو با دستگار فرز ببرن و این کار تا حدود یک بامداد ادامه داشت و از طرفی هم دندون درد من خیلی اذیتم کرد.

خلاصه ما بیدار شدیم شایان حموم رفت صبحونه خورد لباس نوءش رو پوشید و بعد از خوردن صبحانه و آماده کردن کیف مدرسه ساعت 7 همگی سوار ماشین شدیم. از مغازه براش خوارکی خریدیم مثل بادام ، پسته ، بادام هندی ؛ بستنی و شیرموز  و 7:15 وارد اتوبان همت شدیم ( نزدیک پونک ) و 7:45 رسیدیم به مجتمع آموزشی افشار !

مراسم خیلی خیلی جالبی بود عمو مهربون شبکه دو اومده بود و همه پدر مادرها خوشحال بودن به بچه ها کادو و خوراکی و کتاب و ... دادن و کلی موزیک شاد و محلی بود و با مدیر مدرسه هم کمی محلی رقصیدن و خلاصه آتیش بازی واقعی و فشفشه پرانی و .. که یهو تزیینات روی دیوار آتیش گرفت و چند بادکنک هم ترکید!

به بچه های کلاه های شیپوری تولد داده بودند و تو سه کلاس 27 تا 30 نفره تقسیم شدن شایان افتاد تو کلاس 1/3 که یه خانم معلم خوب به نام مداحی داره .

ما تو کلاس هم رفتیم و کنار شایان نشستیم و عکس و فیلم گرفتیم . خیلی روز خوبی بود و همه پدر مادرها دست و پا میزدن فیلم و عکس بیشتری بگیرن و بعدش هم من با شایان به آزمایشگاه هم رفتم و چیزهای جالبی بود که شایان دید و با اسکلت اونجا هم عکس انداخت.

در ضمن کتاب های کلاس اول رو هم بهمون دادن

نوشته شده توسط ما در چهارشنبه بیست و نهم شهریور 1391 ساعت 11:2 
/ 0 نظر / 65 بازدید