قمر در عقرب

دوباره اوضاع ما حسابی قمر در عقرب شده از وقتی که این زمین شمال رو خریدیم اوضاع اقتصادی ما حسابی درهم برهم شده و دوباره در کار جدیدم هم به مشکل خوردم و این بار دوستی که خودم به این جا ( کار جدیدم ) معرفی کردم حسابی برام شاخ و شونه میکشه  و منهم نمیتونم بپذیرم که یه همچین آدمی  بهم دستور بده !

البته من چوب خونواده دوستیم رو میخورم ! چون یه چند روزی کمی زودتر رفتم تا شایان رو از کلاس اسکیت بگیرم و این شد بهونه دست این آدم عقده ای ! و امروز هم کلی بحثمون شد.

خلاصه تو این اوضاع شلم شوربا مامانی هم حسابی گیر داده و اعصاب خردی میکنه و بقول معروف سنگ هاست که برای پای لنگ ردیف شدن!

امشب اولین شب قدره و امیدوارم که عاقبتمون خوب بشه و از این اوضاع دربیام

=====

واقعا که  خانواده دوستید منوکشته .کلاس اسکیت هم که واقعا خسته نباشید داره.

بعداز دوندگیهای من و بردن شایان از مهد کودک به خونه ویک ساعت دیگش برگشتن به کلاس اونهم بااون دردسرهاش اونوقت گلم برای چی تو اومدی شایان را گرفتی .واقعا خسته نباشید .شب قدر اول هم که نیومدی بریم .اینهم دلیل عصبانیتم .اما در مورد کارت متاسفم سازمان ما پراز این ادمهای ....است.

البته اینها که گفتم جوابت بود گلم. اما خسته نباشید شب قدر  دوم حال دادی وما روبردی جمکران ممنون عزیزم وخسته نباشید می دونم بعد از سحر برگشتن خیلی سخت بود.

مامان

/ 0 نظر / 10 بازدید